Sende Hediyeleş

Anneler Günü ve Babalar Günü gibi özel günlerin, herkes için mutluluğu ifade eden, heyecanla kutlanan günler olmadığını; bu günlerde karşılaşılan hatırlatmaların bazılarımız için zor olduğunu biliyoruz.

Karşılıklı iletişime değer veren ve dünyanın her yerindeki müşterilerimize mutluluk götürme vizyonu ile hareket eden bir marka olarak, bu günler özelinde, e-posta ve kısa mesaj hizmetlerimizden yararlanıp yararlanmama kararını müşterilerimize bırakacağımız Sende Hediyeleş Mutlu et’i başlattık.

ÇiçekSepeti olarak, küçük ayrıntıların büyük farklar yaratabileceğine inanıyor ve bu uygulamanın yaygınlaştırılabilmesi için tüm markaları Duyarlı Pazarlama Hareketimize katılmaya davet ediyoruz.

Nasıl Yapacağız?

Müşterilerimiz, aşağıdaki linkten ulaşılabilecek sayfada yer alan formu doldurarak seçimlerini belirleyebilir.

İletişim Tercihleri

Formu doldurduğu halde bizden hatırlatma almaya devam eden müşterilerimiz ise iletisim@koleksiyonsepeti.com adresine mail atarak bize ulaşabilir.

Bizler, Koleksiyon Sepeti ekibi olarak, müşteri odaklı çalışmaya, üretmeye, ürün kalitesiyle farklılık yaratmaya ve mutluluğu gidebildiği her yere götürmeye yardımcı fikirler üretmeye her zaman devam edeceğiz.

İnstagram Adresimizi takip et , Yeni içerikleri Kaçırma!